כמה דברים שכל יזם צעיר בתחום המכשור הרפואי צריך לקחת בחשבון
 

מעוניינים להקים חברת סטרטאפ שתעסוק בתחום של פיתוח מוצר רפואי? הרעיון שלכם כבר נמצא בשלבי התגבשות? לפניכם מספר דברים שרצוי שתקחו בחשבון ושתדעו מראש, כדי להימנע מעוגמת נפש.
1) רף הכניסה לשוק המוצרים הרפואיים הוא גבוה מאוד, בשל החוקים והתקנות הרגולטיביות המאפיינות את השוק, שאינן קיימות בענפי שוק אחרים. הכניסה לשוק זה מצריכה הון גדול מאוד, זמן רב וסבלנות.
2) השוק הרפואי בבסיסו הוא שמרני מאוד, קפדן וזהיר. לכן, כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה, רצוי לפתח מוצרים המתאפיינים בטכנולוגיות כמה שפחות חדישות.
3) כל תהליך פיתוח של מוצר חדש צריך להיעשות תחת פיקוח, לעמוד בתקנים ולשמור על סטנדרט מקובל של פיתוח מוצרים, אך פיתוח וייצור מכשור רפואי הוא תהליך עוד יותר מסובך מבחינת תקנים, מאחר שהוא חייב לקבל את אישור רשויות הבריאות, תהליך שהוא ארוך מאוד ועשוי להימשך מספר שנים.

על אף כל האתגרים המצויינים לעיל, פנייה לחברה מקצועית המתמחה במחקר, פיתוח ותכנון הנדסי של מכשירים רפואיים, כדי שתלווה את היזם, יכולה להקהל על התהליך ולהגדיל את הסיכויים, שהכניסה לשוק תהיה חלקה ורכה יותר. פרמדיקל דוויס בע"מ היא מהחברות הבולטות ביותר בתחום זה, והיא תשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם להביא את רעיונותיכם לכדי מימוש.


חברת סטרטאפ, פיתוח וייצור מכשור רפואי, פיתוח מוצר רפואי


 
 
כתובתינו: רח' העמל 4 א.תעשיה-עפולה עילית |  אימייל: info@paramedical.co.il | טלפון: 04-6445545